GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 6913313
nr 691 3313
Vaser
1 par, Kunglig Dansk Royal Copenhagen, 1800-tal, höjd: 23, (en med lagning)
måndag 11 april 2011
kl 19:49:54
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)